Kui vastasid vähemalt viiele küsimusele jaatavalt, on just Euroakadeemia Sinu jaoks õige kool. See on kõrgkool õppurile, kes teab, mida ja milleks ta õpib, kuhu saadud haridusega soovib jõuda ega pelga alustada näiteks iseseisvat ettevõtlust.
Erakõrgkoolina pakub Euroakadeemia haridusturul konkurentsi ja võimalusi, mis ei ole ette kirjutatud üksnes riiklike strateegiatega, vaid võimaldavad haridustee läbimisel teha paindlikumaid valikuid ja dünaamiliselt kohanduda tööjõuturul toimuvate arengutega. Väikekõrgkoolis on au sees personaalne lähenemine ja probleemi kiire lahendamine, olgu selleks järeleksami sooritamine või ühiselamukoha saamine.
Erinevatele allikatele tuginedes võib öelda, et ärijuhtimine oli, on ja ilmselt jääb nii mõnekski ajaks konkurentsitult kõige populaarsemaks erialaks kõrghariduse omandamisel. Me elame maailmas, mis toimib äridel. Pisikestel äridel, suurtel äridel, hiiglaslikel äridel. Ja mitte ainult äridel. Lisaks ärile on veel hulgaliselt mitteärilisi organisatsioone, mittetulundusühinguid ja muid asutusi. Neil kõigil on vaja ärijuhte – juhte, finantsiste, turundajaid. Need on need kolm kindlat profiili, millel ärijuhtimine seisab. Euroakadeemia rakenduskõrghariduse ja magistriõppe ärijuhtimise õppekavad annavad tugeva teadmiste ja kogemustepagasi kõigil kolmel profiilil ilma kitsa spetsialiseerumiseta. Spetsialiseeruda juhtimise, finantsi või müügi valdkonda saab igaüks ise juba töökohas. Euroakadeemia ärijuhtimise õppekavade spetsialiseerumisvaldkondadeks on hoopis kultuuri- ja turismijuhtimine.
Keskkond – teadlikkus on võti
Euroakadeemia on võtnud oma missiooniks koolitada teiste erialade kõrval ka keskkonnaspetsialiste, kes tahavad võtta osaluse ja vastutuse keskkonnaotsuste tegemisel nii Eestis kui välismaal. Puhas elukeskkond on igaühe põhiõigus, kuid kahjuks ei taipa igaüks seda õigust alati nõuda. Ja paljudel juhtudel pole see võimalikki. Saame ise hoiduda looduse reostamisest, rakendada puhtamaid tehnoloogiaid, tekitada vähem jäätmeid ja seeläbi säästa keskkonda.